"Інсоляція (показник кількості попадання сонячної енергії на квадратний метр) в Україні перевищує показники Європи, яка вважається однією з провідних у даній індустрії. Особливо це стосується степових зон (близько 60% території України), зокрема Півдня. Південь України найбільш придатний для вироблення сонячної енергетики."
Що потрібно знати перед встановленням сонячної станції до 30 КВ­­т. 

 

"Сонце дарує" - пропонує свої послуги в області розробки повного пакету проектно-кошторисної документації для об'єктів і систем, що використовують для генерації електрики альтернативних джерел енергії. 

 До ваших послуг - наш великий практичний досвід в розробці проектної документації для різних типів сонячних електростанцій (промислові, для приватних домоволодінь, мобільні варіанти), а також силових мереж та підстанцій з робочою напругою до 30 кВт.

 Нами накопичений великий і багатосторонній досвід в сфері розробки проектів різного типу сонячних електростанцій (як мережевих ON-GRID, так і автономних), а також:

- Проведення узгодження з контролюючими органами.

- Здійснення повного циклу будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

- Підключення станції до загальної мережі.

- Отримання дозволів на роботу за "Зеленим тарифом"

- Подальше сервісне обслуговування.  

 Нами спроектовані і здані в експлуатацію як наземні сонячні електростанції (загальноприйняті скорочення - СЕС АБО ФЕС), а також сонячні станції з розміщенням на даху (дахові сонячні електростанції). Залежно від умов місцевості і побажань замовника, на станціях для установки сонячних модулів (сонячних панелей) можуть бути змонтовані як стаціонарні металоконструкції (ферми), так і рухливі одно- або двовісні трекери, що забезпечує безперервне стеження за положенням сонця. 

Компанія "Сонце дарує" надає замовникам повний пакет послуг при проведенні проектування сонячних промислових електростанцій: 

- Виконання моделювання СЕС.

- Проведення всіх необхідних передпроектних інженерно-технічних і економічних досліджень. 

- Розробка всієї необхідної проектної документації за індивідуальними ТЗ.

 

При правильному моделюванні сонячної електростанції необхідно врахувати безліч параметрів:

- Індивідуальні особливості, характерні для ділянки, обраної для будівництва - це може бути як земельна ділянка, так і дах будівлі (ділянка даху). 

- Орієнтація ділянки під будівництво відносно сторін світу. 

- Ступінь затіненості - який вплив надаватимуть на сонячні батареї розташовані поруч високі об'єкти (будівлі, труби, дерева і т.д.), а також, яким шляхом можна мінімізувати їх вплив. 

 Ще один важливий результат, що отримується в результаті моделювання - вибір оптимального кута нахилу сонячних модулів, який забезпечить отримання максимальної кількості сонячного випромінювання.Всі проектні роботи і моделювання функціонування майбутнього об'єкта будуть виконані в гранично стислі сроки, а надані нами рекомендації стануть основою для розробки в подальшому робочої документації СЕС.

 
Сонячна елекростанція потужністю 10 КВт
Сонячна елекростанція потужністю 10 КВт
$ 6300 - $ 7300

Мережева сонячна електростанція 10 кВт - для дому під ключ, працює по «зеленому» тарифу. Площа 70 кв.м.

Сонячна елекростанція потужністю 20 КВт
Сонячна елекростанція потужністю 20 КВт
Від - $ 12000
Мережева сонячна електростанція 20 кВт - для дому під ключ, працює по «зеленому» тарифу. Площа 160 кв.м.
Сонячна елекростанція потужністю 30 КВт 
Сонячна елекростанція потужністю 30 КВт 
Від - $ 18000
Мережева сонячна електростанція 30 кВт - для дому під ключ, працює по «зеленому» тарифу. Площа 190 кв.м.