Залиште свій номер і ми до вас зателефонуємо!
Або ви можете зв`язатись з нами самі:
+380 (96) 645 53 96
СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ ПОТУЖНІСТЮ ДО 30 КВТ ДЛЯ
ПРИВАТНИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ

При правильному моделюванні сонячної електростанції необхідно врахувати такі параметри:

- Індивідуальні особливості, характерні для ділянки, обраної для будівництва - це може бути як земельна ділянка, так і дах будівлі (ділянка даху).

- Орієнтація ділянки під будівництво відносно сторін світу.

- Ступінь затіненості - який вплив надаватимуть на сонячні батареї розташовані поруч високі об'єкти (будівлі, труби, дерева і т.д.), а також, яким шляхом можна мінімізувати їх вплив.


Ще один важливий результат, що отримується в результаті моделювання - вибір оптимального кута нахилу сонячних модулів, який забезпечить отримання максимальної кількості сонячного випромінювання. Всі проектні роботи і моделювання функціонування майбутнього об'єкта будуть виконані в гранично стислі терміни, а надані нами рекомендації стануть основою для розробки в подальшому робочої документації СЕС.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім`я
Ваш телефон
Як з вами зв`язатися?

"Сонце дарує" - пропонує свої послуги в області розробки повного пакету проектно-кошторисної документації для об'єктів і систем, що використовують для генерації електрики альтернативних джерел енергії. До ваших послуг - наш великий практичний досвід в розробці проектної документації для різних типів сонячних електростанцій (промислові, для приватних домоволодінь, мобільні варіанти), а також силових мереж та підстанцій з робочою напругою до 30 кВт.

Ми маємо великий і багатосторонній досвід в сфері розробки проектів різного типу сонячних електростанцій (як мережевих ON-GRID, так і автономних), а також:

- Проведення узгодження з контролюючими органами.

- Здійснення повного циклу будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

- Підключення станції до загальної мережі.

- Отримання дозволів на роботу за "Зеленим" тарифом.

- Подальше сервісне обслуговування.

Нами спроектовані і здані в експлуатацію як наземні сонячні електростанції (загальноприйняті скорочення - СЕС АБО ФЕС), а також сонячні станції з розміщенням на даху (дахові сонячні електростанції). Залежно від умов місцевості і побажань замовника, на станціях для установки сонячних модулів (сонячних панелей) можуть бути змонтовані як стаціонарні металоконструкції (ферми), так і рухливі одно- або двовісні трекери, що забезпечує безперервне стеження за положенням сонця.

Компанія "Сонце дарує" надає замовникам повний пакет послуг при проведенні проектування сонячних промислових електростанцій:

- Моделювання СЕС.

- Проведення всіх необхідних передпроектних інженерно-технічних і економічних досліджень.

- Розробка всієї необхідної проектної документації за індивідуальними ТЗ.


ВАРТІСТЬ ВСЬОГО КОМПЛЕКСУ РОБІТ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
Сума може змінюватись в залежності від вибраного обладнання.
Мережева сонячна електростанція
10 кВт
$7000
Мережева сонячна електростанція
20 кВт
$12500
Мережева сонячна електростанція
30 кВт
$18000

Made on
Tilda