Залиште свій номер і ми до вас зателефонуємо!
Або ви можете зв`язатись з нами самі:
+380 (96) 645 53 96

СОНЯЧНА ЕЛЕКТРОСТАНЦІЯ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ДОМОГОСПОДАРСТВ

"Сонце дарує" - пропонує свої послуги в області розробки повного пакету проєктно-кошторисної документації для об'єктів і систем, що використовують для генерації електрики альтернативних джерел енергії. До ваших послуг - наш великий практичний досвід в розробці проєктної документації для різних типів сонячних електростанцій (промислові, для приватних домоволодінь, мобільні варіанти), а також силових мереж та підстанцій з робочою напругою до 30 кВт.

Ми маємо великий і багатосторонній досвід в сфері розробки проєктів різного типу сонячних електростанцій (як мережевих під "Зелений" тариф, так і автономних), а також:

- Проведення узгодження з контролюючими органами.

- Здійснення повного циклу будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

- Підключення станції до загальної мережі.

- Отримання дозволів на роботу за "Зеленим" тарифом.

- Подальше сервісне обслуговування.

Нами спроєктовані і здані в експлуатацію як наземні сонячні електростанції (загальноприйняті скорочення - СЕС АБО ФЕС), а також сонячні станції з розміщенням на даху (дахові сонячні електростанції). Залежно від умов місцевості і побажань замовника, на станціях для установки сонячних модулів (сонячних панелей) можуть бути змонтовані, як стаціонарні металоконструкції (ферми), так і рухливі одно- або двовісні трекери, що забезпечує безперервне стеження за положенням сонця.
ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?
Для продажу електроенергії за "зеленим" тарифом, спочатку ви встановлюєте джерела альтернативної енергії, наприклад сонячні батареї на дах. Потім монтується спеціальний лічильник, який рахує електроенергію, що протікає в обидві сторони: від вас державі і навпаки.

Якщо ви в конкретний момент споживаєте більше електроенергії, ніж виробляє ваша сонячна електростанція, то решту ви добираєте з мережі, і лічильник рахує цю різницю із знаком "+", якщо навпаки, ваші сонячні панелі виробляють більше електроенергії, ніж вам зараз потрібно, тоді різниця іде в мережу, а лічильник рахує її із знаком "-"

В залежності від цього:

Якщо ви спожили і виробили однакову кількість електроенергії, то ви не платите нічого;

Якщо ви спожили більше, ніж виробили, то доплачуєте тільки різницю;

Якщо ви спожили менше, ніж виробили, то різницю оплачує вам держава.

На графіку показане виробництво електроенергії сонячною електростанцією потужністю 36 кВт, при середньому споживанню будинку 200 кВт\год в місяць. З цього графіку видно, що при такому споживанні власник сонячної установки за рік продасть державі 42 321 кВт/год електроенергії та заробить 5 443 Євро.

ЗАМОВИТИ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Ім`я
Ваш телефон
Як з вами зв`язатися?

При правильному моделюванні сонячної електростанції необхідно врахувати такі параметри:
- Індивідуальні особливості, характерні для ділянки, обраної для будівництва - це може бути як земельна ділянка, так і дах будівлі (ділянка даху).

- Орієнтація ділянки під будівництво відносно сторін світу.

- Ступінь затіненості - який вплив надаватимуть на сонячні батареї розташовані поруч високі об'єкти (будівлі, труби, дерева і т.д.), а також, яким шляхом можна мінімізувати їх вплив.

Ще один важливий результат, що отримується в результаті моделювання - вибір оптимального кута нахилу сонячних модулів, який забезпечить отримання максимальної кількості сонячного випромінювання. Всі проєктні роботи і моделювання функціонування майбутнього об'єкта будуть виконані в гранично стислі терміни, а надані нами рекомендації стануть основою для розробки в подальшому робочої документації СЕС.

ВАРТІСТЬ ВСЬОГО КОМПЛЕКСУ РОБІТ ПО ВСТАНОВЛЕННЮ СОНЯЧНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
Сума може змінюватись в залежності від вибраного обладнання.
Мережева сонячна електростанція
10 кВт
$8500
Мережева сонячна електростанція
20 кВт
$15500
Мережева сонячна електростанція
30 кВт
$19000

Made on
Tilda